gamepark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška do clanu

Goto down

Přihláška do clanu Empty Přihláška do clanu

Příspěvek  Mega Sat Oct 01, 2011 11:58 pm

Zdravím...
Úvodem chci pozdravit celý clan!

Moje první krůčky začínaly na ostrově jménem Talking Island od svého počátku jsem měl bojového ducha. Vyrůstal jsem v Cedrikově sálu pro bojovníky a začal jsem se učit válečnictví, od prvního okamžiku jsem byl velmi talentovaný. Dost už z minulosti nyní nás čeká součastnost.

Nick: Megalodon (vědecky Carcharodon megalodon je vymřelý druh žraloka, jenž žil v období miocénu a pliocénu před 16 miliony let) *Pro zajímavost* Cool
Char: Gladiator lvl 41
Další postavy: Orc Shaman / nick - Memfis
Artisan / nick - Popleta
Spoil / nick Ozzy

Clany: v žádném jsem nebyl, server běží pár dní.

Lineage hraji přibližně 2 roky spíše jsem hrával na různých High ratech jelikož mám rád pvp.
Dalo by se říci, že ohledně pvp, CS, WB, atd. mám řadu zkušeností.

Servery: L2 Dubai - nick Nixal / Human -> class Duelist
L2 Gang - nick Lentilka / Dark Elfička -> class StormScreamer
L2 Furry - nick Nixal / Human -> class Duelist
C4 - nick Megalodon / Human -> class Warrior (hrál jsem tam ani ne měsíc a byl wipe) Crying or Very sad
Používám pro komunikaci - Skype, TS, Ventrilo. Není probém zařídil bych se podle vás!

Proč do clanu chci: První důvod tak za tu chvilku co jsem hrál na C4 jste se mi líbili, zdálo se mi, že jste dost sehraný clan (sehranost je důležitá pro akce). Myslím si, že jste pohodový clan, který si na nic nehraje. Důvodu je více myslím si, že mám velký zkušenosti s pvp tak jsem myslel, že bych se vám mohl hodit nu Smile

*Z mé krátké doby na C4 gamepark jsem poznal dost vašich lidí jak ohledně nicků. Jemi jasné, že se zde budete chcít dát zae dohromady, takže předpokládám, že nejspíše zbyde opravdu málo míst na vyplnění. Sice je pravda, že se víceméně neznáme, ale rád bych dostal šanci a překvapil vás a zasloužil si tak vaše uznání a popřípadě bych rád zaujal místo vedle vás!

Reference: Předpokládám, že nejspíše nikdo Sad jak jsem říkal na C4 jsem toho moc nenahrál Sad = wipe. Jinač včera jsem v kama si povídal trochu s enj0yem byl jsem tam za trpa Ozzy prohodili jsme pár slov nic velkýho. Ale tak písnu vám vše, aby jste o mě věděli co nejvíce.

Něco o sobě: jmenuji se Petr. Pocházím z malé vesničky Zhůř. Kdo neví Zhůř se nachází v Západních čechách asi 40km od Horaždovic. Je mi 20 let. V této době už máš úspěšně složenou maturitní zkoušku. Mezi moje záliby patří Lineage, ženy, motorky, fotbal, hudba, veškerá elektronika. V součastné době začínám pracovat.

Doufám, že jsem vás aspoň trochu zaujal a jestli ne tak mě to samozřejmě mrzí.

S pozdravem

Megalodon


Mega
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška do clanu Empty Přihláška do clanu

Příspěvek  Mega Sun Oct 02, 2011 4:26 pm

Zdravím...

Dost mě mrzí váš ignore vůči mé osobě nevím za co jsem si to zasloužil nebo proč ale to nevadí.

Mega
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška do clanu Empty Re: Přihláška do clanu

Příspěvek  Efereil Mon Oct 03, 2011 7:32 am

To je ignorace forka, ne tebe Very Happy si myslím, že sem posledni dobou nikdo nechodi. Zkus IG pm Vecik, ale pokud večer neudělali další clan lvl tak sme ted stejně full.
Efereil
Efereil

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 27. 01. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do clanu Empty Re: Přihláška do clanu

Příspěvek  Mega Mon Oct 03, 2011 9:31 am

Ahoj Efereil děkuji ti za aspoň nějakou komunikaci.

Ano zkoušel jsem pmko ve hře na nick Vecik a Pruskana ale oba dva farmili a zřejmě neměli čas to je v pohodě já to chápu, když de o farmu čas neni znam to mě se to taky stává.

Ano vím, že jste full, ale mě šlo o to jeslti mám nějakou šanci se mezi vás dostat, není problém počkal bych až by jste měli místo jsem trpělivý Smile. Bohužel zatim nikdy zřejmě nezjistil, že mám o váš clan zájem.

Prosimtě byl/a by si tak hodný/á a vyřídila lidem z clanu aby jsem napsali svoje komentáře. Děkuji

PS: Mám o váš clan zájem, takže jak jsem zmiňoval počkal bych si až by bylo místo.

Děkuji

S pozdravem

Megalodon

Mega
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška do clanu Empty Re: Přihláška do clanu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru